İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

NU Tekstil Kolay İade Şartları

nu.com.tr  Online alışverişte koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

                                                      KARGO VE İADE

Siparişleriniz HEPSİJET KARGO  ile  gönderilmektedir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

ÜRÜN İADE SÜRECİ: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istediğinizde, 14 gün içerisinde www.nu.com.tr üzerinden vermiş olduğunuz sipariş içerisinde yer alan ürünlerin arasından iade etmek istediğiniz ürün ya da ürünleri seçerek İADE TALEBİ oluşturmanız gerekmektedir. Talebiniz onaylandıktan sonra tarafınıza iletilecek olan İADE KODU ile HEPSİJET KARGO Tarafından paketiniz adresinizden teslim alınacaktır.

ÖZEL FİYATLI ve FİNAL SALE grubundan satın aldığınız  ürünlerde para iadesi YAPILMAMAKTADIR. BİR SONRAKİ ALIŞVERİŞİNİZDE KULLANILMAK ÜZERE İNDİRİM ÇEKİ TANIMLANABİLİR ya da SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNÜN BEDEN DEĞİŞİMİ YAPILABİLİR.

Final Sale ve Özel İndirim grubu ürünler (Ürün Kodları K23, Y23, K22, Y22, K21, Y21, Y20, K20) ile başlayan ürünlerimizdir.

 Hijyen hassasiyeti gerektiren ürünlerde (Mayo, Maske, İç giyim ürünleri vb.) beden değişimi ve iade yapılamamaktadır. Diğer aksesuar guruplarında (Kolye, Kemer, Şapka, Çanta, Bileklik vb.) sadece beden değişimi yapılmaktadır.

İade edilecek ürün ya da ürünler için yukarıda belirtilen kurallar çerçevesinde, İade edilmek istenilen ürünlerin hasar görmemiş, kullanılmamış ve  iade koşullarına uygun olması gerekmektedir.

İADE ŞARTLARI: Satın aldığınız Ürün ya da Ürünlerin iade ya da değişim süresi ürünlerin elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 GÜNDÜR.

İade işlemlerinizi www.nu.com.tr üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. App yani uygulamamamız üzerinden şuanlık iade işlemi yapılamamaktadır.

Web Sitemize giriş yaparak site üzerinden iade kaydı oluşturma aşamasında  (iade etme sebebinizi) panel üzerindeki not kısmına’’ (BEDEN DEĞİŞİMİ veya İADE İŞLEMİ) şeklinde belirtmeniz gerekmektedir.  

GERİ ÖDEMELER: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, ürün bize ulaştığı andan itibaren 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 3-7 iş günüdür.

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 0850 241 15 80 / WHATSAPP HATTI: 0535 620 25 79 / MAİL: musterihizmetleri@nu.com.tr

KARGO: Siparişleriniz   ile  gönderilmektedir. Ve iade işlemlerinizde ürünleriniz HEPSİJET KARGO adresinizden teslim alınmaktadır.

 

NU TEKSTİL VE KONF. ÜRÜN. SAN. VE TİC. A.Ş.

Merkez Bina Adresi: Gürsel Mah. Akgüllü Sok. No:7 Çağlayan/İSTANBUL

Online Satış Adresi : Sultan Selim Mah. BakırÇıkmazı Sok. No:2/A Kağıthane/İSTANBUL