NU Tekstil Kolay İade Şartları

Kargo ve İade

NU.com.tr, online alışverişte koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

Kargo: Siparişleriniz HepsiJet Kargo  ile  gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 14 gün içerisinde HepsiJet Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Yurt içi İade Kodu : 355092117
Final Sale Ürünlerinde Ürün İadesi Yoktur, Yalnızca Beden Değişimi ve Hediye çeki olarak iade işlemi sağlanmaktadır. ( Ürün Kodları Y23,K22,K21,Y21,Y20,K20,K19,K18,K90 İLE başlayan ürünler için geçerlidir .)
Aksesuar , Mayo ve Maskelerde kesinlikle iade ve değişim yoktur.

 

İADE ŞARTLARI

14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade talebi oluşturduktan sonra faturanız ile birlikte , siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. 

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde,  geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 3-7 iş günüdür.

İadeAdresi:

 

NU TEKSTİL VE KONF. ÜRÜN. SAN. VE TİC. A.Ş.

Gürsel Mah. Akgüllü Sok. No:7 Çağlayan/İSTANBUL