İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası Değerli Nu Tekstil Üyesi,

Bu beyan Nu Tekstil ( Nu Tekstil Konfeksiyon Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş ) ‘in gizlilik politikasını içerir. Nu Tekstil web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul ve beyan etmiş sayılmaktasınız. Aşağıda yer alan Gizlilik Politikası hükümlerinin herhangi bir kısmını ya da tamamını kabul etmeyen Üyeler ve/veya Ziyaretçiler’in Site’yi kullanmamaları gerekmektedir 

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, Garanti Bankası [A1] ile birlikte çalışmaktayız. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşlarınca online olarak taraflar arasında gerçekleştirilmektedir. 

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Nu Tekstil'de saklanır ve yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Özellikle işbu sorumluluk çerçevesinde ve işin yapılmasının bir gereği olarak teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Nu Tekstil bünyesinde saklanan müşteriye ait kişisel bilgiler yalnızca Nu Tekstil müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklanır ve kullanılır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır. Nu Tekstil tarafından Nu Tekstil’in acenteleri, çalışanları, alt işverenleri ve/veya anlaşmalı olduğu diğer kuruluşlar ile (banka, kargo şirketi, lojistik vb.) paylaşılabilecek ve bunlar tarafından kullanılabilecektir. Bu durumda Nu Tekstil, Üye’nin kredi kartı bilgilerini korunması için gerekli önemleri alacaktır. Üyelerin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyeler ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyeler değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir. Nu Tekstil, Kişisel Bilgiler’i devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi gibi durumlarda, kanuni ve yasal sebeplerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurum ve kuruluşları ile paylaşabilir. Nu Tekstil, Kullanım Şart ve Koşulları’na uyulmasını sağlamak, kendisinin ve üçüncü kişilerin haklarını korumak amacıyla da Kişisel Bilgiler’i paylaşabilir.    

Ödeme Güvenliği Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kullanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) Nu Tekstil tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile [A2] gerçekleştirilmektedir.Ancak Üye, internetin çok güvenli bir ortam olmadığını kabul etmektedir. Bu nedenle Nu Tekstil Kişisel Bilgiler’i korumak için gerekli her türlü güvenlik önlemini almış olmasına rağmen Site’ye veya Site’den iletilmiş olan herhangi bir bilginin emniyeti konusunda garanti vermemektedir. Bu kapsamda Üye, Kişisel Bilgiler’in Nu Tekstil tarafından alınan önlemlere karşı ifşa edilmesi veya üçüncü bir kişinin eline geçmesinden dolayı uğrayacağı zarardan Nu Tekstil’in sorumlu olmayacağını kabul etmektedir 

Bilgilerin Doğrulanması Müşteriler Nu Tekstil’de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Nu Tekstil’e sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman [ musterihizmetleri@nu.com.tr] e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Nu Tekstil Ekibi