Ücretsiz Kargo ve İade

NU.com.tr, online alışverişte koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

Tüm Kargolar ücretsizdir.

Ücretsiz Kargo: Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Aynı gün Teslimat: Sabah 10:00 a kadar verilen 300₺ Üzeri siparişlerde KargoTürk ile ücretsizdir.

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

İADE ŞARTLARI

14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade talebi oluşturduktan sonra faturanız ile birlikte , siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. (Hemen iade oluştur )

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde,  geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 3-7 iş günüdür.

İadeAdresi:

NU TEKSTİL VE KONF. ÜRÜN. SAN. VE TİC. A.Ş.

Gürsel Mah. Akgüllü Sok. No:7 Çağlayan/İSTANBUL