sayfa açılıyor...

bu yazın hikayesi

Maddesel kurgunun hakim olduğu yeni dünyada duyulara davetle başladı her şey… kendi içinde doğal değişiklikle yeniden var edilebilir siluetler “Bedenlerin değil ruhların giydirildiği” NU Yaz 18 koleksiyonunda keskin kalıplarla tinsel benliğe büründürülmüştür.

NU’ nun benliğini oluşturan siyah ve beyazın etrafında var olan renkler; doğal ve piliseli materyaller ile desteklenmiş, Nu kadınının İhtiyaçlarına minimal ve sanata yatkın bir anlatım kullanılarak cevap verilmiştir.

Zamansız parçalar sofistike dokunuşlar ile yeniden hayat bulmuş, deneysel yaklaşımlar farkındalık yaratmıştır. Koleksiyonun tamamında, ahenkle devam eden uyum ve kişisel kurgulanabilir olma durumu yalın fakat dinamik bir duruş sergilemektedir.

kamera arkası

markaya dair

Bir markanın enerjisi ve yarattığı sinerji doğru iletişimin başarısıdır.. benzer ruhların bir arada olduğu bir dünyaya hoşgeldiniz...

NU 2002 yılında kurulmuş, tutkuyla yarattığı ikonik kadın ve erkek koleksiyonlarını 6 ülkede 16 mağazası aracılığı ile müşterilerine sunarak uluslararası talep yaratabilmiş bir markadır.

Koleksiyonları; bünyesindeki özel tasarımcılar, desen ekibi ve üretim gücü sayesinde hayat bulur. NU kadını markanın da ana ilham kaynağı olan vizyoner ve özgün beğeni gücü ile tanımlanır. Bedeni değil ruhu giydirmek felsefemiz, müşterilerimizle yıllar içerisinde güçlenen ayrıcalıklı bir ilişki kurmamızı sağlamıştır. Müşterilerimizin şıklık ve rahatlığı aynı zamanda sofistike bir duruş ile birleştirme arzularını biliyor olmamız misyonumuzu ve öngörülmeyen olabilmek felsefimizi destekler.

nu world

basit olan zordur.. o basitliği her yaratımda koruyabilmek ise en zor olanı..

mağazalarımız