sayfa açılıyor...

ben önemliyim

Son derece dinamik ve sürekli değişen bir dünyada, moda veya giysi dediğimiz kavramda farklı bir adaptasyon göstererek hızla değişiyor. Nu koleksiyonları hem duygusal hem teknolojik açıdan bu yeniliğe ve değişime odaklanıyor. 2019 yaz koleksiyonu çoğunluğun bireysel farkındalığının arttığı ve ‘ben önemliyim’ slogan ruhu ile adlandırdıkları anarşist,felsefik,teknolojik birleşiminin vurgulandığı bir geneli simgeliyor. Markanın işlevsellik ve estetik olgusu ise hep olduğu üzere ön planda tutuluyor ve deneysel aksesuarlar ile destekleniyor.

kamera arkası

markaya dair

Bir markanın enerjisi ve yarattığı sinerji doğru iletişimin başarısıdır.. benzer ruhların bir arada olduğu bir dünyaya hoşgeldiniz...

NU 2002 yılında kurulmuş, tutkuyla yarattığı ikonik kadın ve erkek koleksiyonlarını 6 ülkede 16 mağazası aracılığı ile müşterilerine sunarak uluslararası talep yaratabilmiş bir markadır.

Koleksiyonları; bünyesindeki özel tasarımcılar, desen ekibi ve üretim gücü sayesinde hayat bulur. NU kadını markanın da ana ilham kaynağı olan vizyoner ve özgün beğeni gücü ile tanımlanır. Bedeni değil ruhu giydirmek felsefemiz, müşterilerimizle yıllar içerisinde güçlenen ayrıcalıklı bir ilişki kurmamızı sağlamıştır. Müşterilerimizin şıklık ve rahatlığı aynı zamanda sofistike bir duruş ile birleştirme arzularını biliyor olmamız misyonumuzu ve öngörülmeyen olabilmek felsefimizi destekler.

nu world

basit olan zordur.. o basitliği her yaratımda koruyabilmek ise en zor olanı..

mağazalarımız