sayfa açılıyor...

GO FOR GOOD

AW 2019/2020 collection emphasizes “the story of better” harmonizing reality and imagination with a touch of retro.

It is the new age of sentiment where emotions, self confidence, empathy and technology get together on fabrics, where else is simply clothing, basic clothing like revealing the layers of soul to sustain the philosophy; paying the attention on volume.

Dominance of black challenged by the interference of bronze and weak glares to restate the edge of fashion facing “now” with our backs turned towards it, moreover as the mix of rebellion and sophistication.

kamera arkası

markaya dair

NU koleksiyonları, her türlü fonksiyonel statü ve ihtiyaca cevap veren yeni bir giyim stilini temsil eder. Karmaşık ve kabul gören orantıları renk dışı ifade etmesiz zor olan bir dünyaya rağmen siyahın hakimiyeti ile hayat bulur.

Sezona ait renkler ise çoğunlukla muhafazakar boyutlara meydan okumak veya yenilikçi kumaşların zamansız parçalar üzerindeki yansımalarını benimsemek için kullanılır.

Yarattığı enerjiye derinden inandığımız “ruhları giydirebilmek” felsefemiz; markayı cinsiyetin önemsiz olduğu bir kimliğe büründürürken, NU kadınını yaşı olmayan konforlu ve fakat bir o kadar sofistike bir zerafete taşır.

nu world

basit olan zordur.. o basitliği her yaratımda koruyabilmek ise en zor olanı..

mağazalarımız