sayfa açılıyor...

bu kışın hikayesi

Çağdaş sanat ile beslenen her sanatçı bireysel tarzını bağımsız bir şekilde yönlendirebilmektedir.

Bu özgür alandan ilham alarak ; farkındalığın yalınlıktan geçtiği vurgulanan Sonbahar/Kış 18-19 koleksiyonunda siyahın zamansız ve tarafsız tutumunun altı çizilmiştir.

Birçok farklı disiplinden beslenen koleksiyonda kişinin bireysel olabilmesi amaçlanmıştır. Tüm bu oyun alanında anlatılmak istenenler dinamik bir kurgu içinde koleksiyona adapte edilmiştir.

kamera arkası

markaya dair

Bir markanın enerjisi ve yarattığı sinerji doğru iletişimin başarısıdır.. benzer ruhların bir arada olduğu bir dünyaya hoşgeldiniz...

NU 2002 yılında kurulmuş, tutkuyla yarattığı ikonik kadın ve erkek koleksiyonlarını 6 ülkede 16 mağazası aracılığı ile müşterilerine sunarak uluslararası talep yaratabilmiş bir markadır.

Koleksiyonları; bünyesindeki özel tasarımcılar, desen ekibi ve üretim gücü sayesinde hayat bulur. NU kadını markanın da ana ilham kaynağı olan vizyoner ve özgün beğeni gücü ile tanımlanır. Bedeni değil ruhu giydirmek felsefemiz, müşterilerimizle yıllar içerisinde güçlenen ayrıcalıklı bir ilişki kurmamızı sağlamıştır. Müşterilerimizin şıklık ve rahatlığı aynı zamanda sofistike bir duruş ile birleştirme arzularını biliyor olmamız misyonumuzu ve öngörülmeyen olabilmek felsefimizi destekler.

nu world

basit olan zordur.. o basitliği her yaratımda koruyabilmek ise en zor olanı..

mağazalarımız