sayfa açılıyor...

ben önemliyim

Son derece dinamik ve sürekli değişen bir dünyada, moda veya giysi dediğimiz kavramda farklı bir adaptasyon göstererek hızla değişiyor. Nu koleksiyonları hem duygusal hem teknolojik açıdan bu yeniliğe ve değişime odaklanıyor. 2019 yaz koleksiyonu çoğunluğun bireysel farkındalığının arttığı ve ‘ben önemliyim’ slogan ruhu ile adlandırdıkları anarşist,felsefik,teknolojik birleşiminin vurgulandığı bir geneli simgeliyor. Markanın işlevsellik ve estetik olgusu ise hep olduğu üzere ön planda tutuluyor ve deneysel aksesuarlar ile destekleniyor.

kamera arkası

markaya dair

NU koleksiyonları, her türlü fonksiyonel statü ve ihtiyaca cevap veren yeni bir giyim stilini temsil eder. Karmaşık ve kabul gören orantıları renk dışı ifade etmesiz zor olan bir dünyaya rağmen siyahın hakimiyeti ile hayat bulur.

Sezona ait renkler ise çoğunlukla muhafazakar boyutlara meydan okumak veya yenilikçi kumaşların zamansız parçalar üzerindeki yansımalarını benimsemek için kullanılır.

Yarattığı enerjiye derinden inandığımız “ruhları giydirebilmek” felsefemiz; markayı cinsiyetin önemsiz olduğu bir kimliğe büründürürken, NU kadınını yaşı olmayan konforlu ve fakat bir o kadar sofistike bir zerafete taşır.

nu world

basit olan zordur.. o basitliği her yaratımda koruyabilmek ise en zor olanı..

mağazalarımız