sayfa açılıyor...

AW19 Liberty Collection

NU is proud to announce the launch of the exclusive pop-up project with LIBERTY for Autumn19. The exclusive collection emphasis on “The Story of Better” harmonising reality and imagination with a touch of retro. In the new age of sentiment where emotions, self confidence, empathy and technology merge together, simplicity and minimalism of style is where nu finds its attitude, pay-ing heavy attention to volume.

kamera arkası

markaya dair

NU koleksiyonları, her türlü fonksiyonel statü ve ihtiyaca cevap veren yeni bir giyim stilini temsil eder. Karmaşık ve kabul gören orantıları renk dışı ifade etmesiz zor olan bir dünyaya rağmen siyahın hakimiyeti ile hayat bulur.

Sezona ait renkler ise çoğunlukla muhafazakar boyutlara meydan okumak veya yenilikçi kumaşların zamansız parçalar üzerindeki yansımalarını benimsemek için kullanılır.

Yarattığı enerjiye derinden inandığımız “ruhları giydirebilmek” felsefemiz; markayı cinsiyetin önemsiz olduğu bir kimliğe büründürürken, NU kadınını yaşı olmayan konforlu ve fakat bir o kadar sofistike bir zerafete taşır.

nu world

mağazalarımız